Dank jullie wel

Bij deze wil ik de leden, ouders en vrienden een schouderklopje geven voor hun vertrouwen in onze (bouw)plannen. Na het versturen van de afgelopen nieuwsbrief heb ik weer een boel enthousiaste berichten ontvangen van leden die leuke ideeën hebben voor geldinzameling, ouders/leden die willen collecteren en ook ouders en oudleden die de bereidheid hebben om ons financieel te steunen dmv een obligatie of gift.

Door deze steun en vertrouwen zien we de plannen en uitvoering steeds dichterbij komen. Let wel we zijn er nog niet maar we zijn wel goed op weg. Komende week starten de 150 studenten van  de Hogeschool en samen met Movares zullen ook zij ons hopelijk een goede zet de goede richting in geven.

Dank nogmaals voor jullie vertrouwen en voor straks een goed weekend gewenst.

dank

 

 

Mike
Over

Mike maakt zich sterk voor de nieuwbouw en alle projecten bij onze groep. Mike is lid jarenlang als staflid, teamleider en ook als voorzitter actief geweest bij onze groep.